Kontakta oss

Välkommen in! Vi håller till på Johans väg 1 i Landvetter. Vägbeskrivning till oss. Om du kommer från Göteborg så sväng av vid avfart 76 håll höger in på av-/påfarten i riktning mot Landvetter Ö. Efter 259 meter sväng höger in på Eskilsbyvägen i riktning mot Eskilsby/Björröd, kör 1 km och sväng vänster in på Östra Björrödsvägen. Kör 233 meter, där finner du oss på din vänstra sida.

Patrik Larsson

Telefon: 031-91 65 58|E-post: patrik.larsson@biltjanst.com

Johan Bengtsson

Telefon: 031-916250 | E-post: johan.bengtsson@biltjanst.com

Mikael Larsson

Telefon: 031-918290 | E-post: mikael.larsson@biltjanst.com

Pernilla Wallin

Telefon: 031-91 82 97 | E-post: pernilla.wallin@biltjanst.com

Michael Balkander

Telefon: 031-916270 | E-post: michael.balkander@biltjanst.com

Ruben Eriksson

Telefon: 031-916270 | E-post: ruben.eriksson@biltjanst.com

Henrik Russberg

Telefon: | E-post: henrik.russberg@biltjanst.com